استخرهایی که پنهان می شوند

10 / 10
از 1 کاربر

طراحان در یک تحول منحصر بفرد استخر‌هایی مخفی در خانه‌ها را برای صرفه‌جویی در فضا طراحی و ابداع کرده‌اند.یک طراح با ذوق سبک جدیدی از دکوراسیون منزل در محوطه‌های داخلی و خارجی ساختمان را ابداع نموده که سبب استفاده حداکثر از فضا در کنار زیبایی منحصر بفرد آن می‌شود.

گفتنی است، این طراح گونه جدیدی از استخر ها را ابداع نموده که حالتی مخفی دارند و با زدن دکمه از حالت مخفی به حالت آشکار تغییر شکل می‌دهند.با استفاده از این سبک مدرن معماری، افراد می‌توانند در صورت تمایل از وجود یک استخر و یا آب نما لذت ببرند و در غیر اینصورت آن را به حالت مخفی درآورند.

هم اکنون طراحان و معماران فراوانی در سراسر جهان در ساخت منازل،اماکن اداری و هتل‌ها از این ایده جدید در طراحی داخلی استفاده می کنند.

استخرهای مخفی در طراحی محوطه

 

This company turns your pool into a deck, increasing your outdoor space.

 

استخرهای مخفی در طراحی محوطه

 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

خانه ای زیرزمینی سازگار با طبیعت

خانه های زیرزمینی خانه هایی است که به صورت کامل در زیر زمین برای استفاده بیشتر از فضای سبز طراحی شده اند. دو شرکت انگلیسی NC Homes و Huntsmere خانه ای به نام Perdu طراحی کرده اند که به اندازه خانه های روی زمین لوکس و مدرن است. یک خانه دایره ای سه خوابه واقع در منچستر است. یکی از موارد نگران کننده در ساخت خانه های زیرزمینی عدم وجود نورگیر جهت تامین نور طبیعی است. طراح خانه Perdu از یک نورگیر گنبدی شکل در مرکز خانه استفاده نموده که نور طبیعی همه ق ...

استخرهایی که پنهان می شوند

طراحان در یک تحول منحصر بفرد استخر‌هایی مخفی در خانه‌ها را برای صرفه‌جویی در فضا طراحی و ابداع کرده‌اند.یک طراح با ذوق سبک جدیدی از دکوراسیون منزل در محوطه‌های داخلی و خارجی ساختمان را ابداع نموده که سبب استفاده حداکثر از فضا در کنار زیبایی منحصر بفرد آن می‌شود.گفتنی است، این طراح گونه جدیدی از استخر ها را ابداع نموده که حالتی مخفی دارند و با زدن دکمه از حالت مخفی به حالت آشکار تغییر شکل می‌دهند.با استفاده از ای ...