رنگ سال 2016

10 / 10
از 1 کاربر

 

دکوراسیون داخلی سال 2016 با رنگ های صورتی و آبی


ترکیب سایه ملایمی از آبی مایل به ارغوانی و صورتی مایل به قرمز در طراحی دکوراسیون داخلی تحولی را ایجاد کرده است. این رنگ ها هر دو رنگ های آرامش بخش هستند، این دو رنگ آبی و صورتی اتصال و ارتباط را در کنار حس نظم و آرامش انعکاس می دهد.

 

اثر روانشناسی رنگ های سال 


این رنگ ها فضای آرامش بخشی را در محیط ایجاد می کنند.  آبی رنگی روحانی است که  آسمان صاف آبی و صورتی رنگ ملایمی است که  حس مهربانی و خونسردی را نشان می دهد.استفاده از این رنگ ها در اتاق خواب و نشیمن حس آرامش را در فضا ایجاد می کنند.

استفاده از رنگ صورتی که آرام تر یا متمایل به هلویی باشد باعث می شود دکوراسیون فضا مانند دکوراسیون اتاق کودک دخترانه نشود و همچنین انتخاب رنگ آبی با سایه های گرم تر یا آبی دودی فضا را بالغ تر و در سطح بالا نشان میدهد.

       

  استفاده از رنگ های آبی و صورتی در راهرو و ورودی ها

 

استفاده از آبی کم رنگ در راهروها حس پیش روندگی دارد، ممکن است این احساس را ایجاد کند که فضا خیلی طویل است. در حالی که صورتی مایل به سرخ در یک ناحیه ی بسته می تواند تهدیدآمیز و بازدارنده به نظر برسد. با افزودن یک سایه ی خنثی یا سفید رنگ می توان به این فضا و افراد کمک کرد.

 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

رستورانی از جنس بامبو

ساخت رستوران راک وان در 30 کیلومتری شهر بزرگ Hanoi (پایتخت کشور ویتنام) مسافران زیادی به خود جلب کرده است که از نقاط مختلف شهر به آنجا سفر می کنند.این رستوران در کنار خیابان پر رفت و آمدی واقع شده که افراد بعد از وارد شدن به فضای رستوران با دریاچه ای در روبه روی خود مواجه می شوند.این رستوران دارای 12 ستون از جنس بامبو می باشد که از دو گونه متفاوت تهیه شده که هر کدام دارای کیفیت ساختاری خاصی می باشند.بامبو از جمله مصالحی است که دارای استحکام بالاس ...

طراحی متفاوت آکواریوم

طراح ژاپنی haruka misawa، تنگ ها و آکواریوم های خلاقانه ای را ارائه کرده است که از حباب هوای هوا الهام گرفته اند. در این طراحی ایجاد حس تعلق ایده و کانسپت اصلی بوده است. با استفاده از گیاهان معلق و حباب های شیشه ای در آب، فضاهای جدید و متنوعی برای چرخش ماهیان ایجاد شده است که این پر و خالی بودن فضاها سبب می شود توجه بیننده به این آکواریوم ها جلب شود. ظرافت در این طراحی را شاید بتوان اصلی ترین ویژگی آن دانست.   

رنگ سال 2016

  دکوراسیون داخلی سال 2016 با رنگ های صورتی و آبی ترکیب سایه ملایمی از آبی مایل به ارغوانی و صورتی مایل به قرمز در طراحی دکوراسیون داخلی تحولی را ایجاد کرده است. این رنگ ها هر دو رنگ های آرامش بخش هستند، این دو رنگ آبی و صورتی اتصال و ارتباط را در کنار حس نظم و آرامش انعکاس می دهد.   اثر روانشناسی رنگ های سال  این رنگ ها فضای آرامش بخشی را در محیط ایجاد می کنند.  آبی رنگی روحانی است که  آسمان صاف آبی و صورت ...